Sukienka podstępnie piękna. Zobaczyłam i wiedziałam, że taką chcę. Niestety, mój rozmiar nie wisiał. Na szczęście pani z obsługi znalazła, mówiąc, że na pewno jest, bo dopiero co poprzedniego dnia przybyły. Do tego poinformowała mnie o promocji, że przy zakupie 2 rzeczy obowiązuje zniżka 25%. Ostatecznie za sukienkę i naszyjnik zapłaciłam mniej, niż kosztowała sama sukienka. Z poczuciem zrobienia interesu życia czekałam na lepszą pogodę, żeby móc to cudo nosić. I pal sześć, że wyglądam na jeszcze szerszą, niż jestem. Jakby mi zależało na wyszczupleniu, to pewnie regularnie ćwiczyłabym z Mel B., a nie szukała sukienek w nieposzerzającym kroju, w nieposzerzający wzór.
Lepsza pogoda nadeszła, sukienkę noszę często. Łatwa w praniu, prasowaniu, utrzymaniu. Z wiskozy, więc eko-natural, przyjazna marudzącym na sztuczne (ja nie marudzę akurat). Z pięknym kwiatowo-pawiowym nadrukiem. Idealna. Jednak miłość od pierwszego spojrzenia istnieje ;)
![]() |
| Wcale się nie garbę, tylko włosy ogarniam |
![]() |
| Wersja bez sweterka, w korzystniejszej pozie |
A naszyjnik, który kupiłam razem z sukienką wygląda tak:
Tworzywo zamszopodobne i metal. Ładny, tylko zapięcie dla leworęcznych. Jak się zdenerwuję, to przestawię, póki co jeszcze sobie radzę. Ostrość poszła na parapet, co poradzę? z lenistwa nie powtarzam fotki ;)
Jakby kogoś interesowało, to sukienka pochodzi z Mosaic (naszyjnik takoż). Sweterek z Takko Fashion, ale wszędzie takich pełno. Torebka z Reserved, bransoletka Promod. Korale dostałam, sandały nabyłam w Tesco. Udanych zakupów życzę.



To lato będzie należało do sukienek... też niedawno sprawiłam sobie kilka podobnych cudeniek. I mam nadzieję, że kapryśna pogoda pozwoli mi na ich pełną, wakacyjną ekspozycję :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
O, tak, najgorzej z pogodą. Lepiej, żeby było słonecznie, bo niestety, kalosze nie do wszystkiego pasują. ;)
UsuńLudowo! Ładna sukienka, czerwony sweterek dobrze by z nią wygladał. :)
OdpowiedzUsuńLudowo; folkowe pawie ;) Chyba zrobię zdjęcie ze zbliżeniem na nadruk i uzupełnię notkę (ale to po wypraniu kiecki). Czerwony sweterek i czerwone korale ;)
UsuńPiękna ta sukienka, nie dziwię się Twojej miłości :)
OdpowiedzUsuńA za sweterkami popatrz w C&A. Często mają takie basicowe choć niewykluczone, że pojawią się dopiero na jesień...
Dziękuję :) W C&A patrzyłam, chyba trzeba będzie poczekać do jesieni, dzięki za trop :)
Usuń